Nádrže na dešťovou vodu 9000 l

Nádrže na dešťovou vodu 9000 l se naplní bez sebemenšího úsilí dešťovkou, kterou následně využijete při splachování WC, zalévání zahrady nebo při mytí nádobí či auta. Ušetřete stovky měsíčně. Dle typu půdy, kam podzemní nádrž na vodu uložíte, vyberte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky robustní a kvalitní konstrukci je nádrž na dešťovku nepropustná a zároveň lehce dostupná.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme pohodlnější řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Chcete vědět víc o tom, jak zažádat o dotaci na nádrže pro srážkovou vodu?

Jak na výběr velikosti nádrže

Vrhněte se do plánování, na co vše budete chtít deštovku použít. Jestliže s ní budete zalévat jenom malou zahrádku, spolehlivě postačí nádrž s objemem 2 000 l. 

Na splachování, praní prádla, mytí a zalévání větších záhonů vyberte nádrž na dešťovku minimálně od 10 000 l výš. Nádrže ve velikostech až do 20 000 l umožní maximálně využít dešťovou vodu u velkých pozemků a domů.

Zlatý střed představují retenční nádrže 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l.

Jestliže hledáte jiný, atypický rozměr nádrže na vodu do země, kontaktujte nás, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru. 

Jaký zvolit tvar a typ nádrže na dešťovku

Když už budete mít jasno v tom, co s dešťovou vodouzbývá vám vyřešit umístění nádrže. Prakticky kamkoliv můžete usadit kruhovou retenční nádrž, ale speciálně do rohu pozemku nebo zahrady nejlépe sedne hranatá nádrž. Tvar a typ nemají vliv na funkčnost nádrže.

V souvislosti s umístěním nádrže se zaměřte na půdu, do které chcete nádrž umístit. Pokud potřebujete nádrž někam na chalupu, zkrátka do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením, prohlédněte si nabídku nádrží  na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody umístěte dvouplášťovou nádrž na dešťovkuSamonosnou retenční nádrž usaďte pouze do klasické zeminy.

Jak naložit s dešťovkou

Dešťovou vodu využijete pro práci v domě i na zahradě a zároveň budete šetřit pitnou vodou, určenou primárně na pití a vaření. S dešťovkou vyperete prádlo, zalejete zahradu, umyjete nádobí nebo uklidíte domácnost. Dešťová voda je měkká a prací prášek se v ní lépe rozpouští. To znamená, že navíc ušetříte stovky korun za detergenty pro odstranění vodního kamene.

Proč pořídit nádrž na dešťovou vodu u nás?

Doprava zdarma po celé ČR.
Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.
1 ks pochozího poklopu v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce.
● Možnost zhotovení nádrže na míru.55 176 Kč
56 386 Kč
Dostupnost:
  • při osobním odběru - 48 hodin
  • firemní dopravou - 7 - 14 dní

  • 1