Podrobnější filtr

Tvar

Funkce

Umístění

Podrobnější filtry

Nádrže na dešťovou vodu

Nádrž na dešťovou vodou představuje ekonomické řešení pro sběr užitkové vody. Co naprší, to zužitkujete na zalévání zahrady, do WC nebo na praní. Podzemní plastové nádrže na dešťovou vodu jsou ideální řešení pro rodinné domy i rekreační objekty.

Jak to funguje?

Voda stéká okapem ze střechy až do nádrže na dešťovou vodu, která je umístěna nenápadně pod zemí. Odtud už můžete vodu čerpat a používat dle libosti – na mytí auta, zalévání květin nebo ke splachování WC.

Kterou nádrž na vodu?

Vybírat můžete hned z několika variant. Pokud samonosné nádrže na dešťovou vodu, dvouplášťové nádrže na dešťovou vodu a nádrže na dešťovou vodu k obetonování. Každá má své výhody. Máte-li speciální požadavky na rozměr, nebojte se nás kontaktovat. Přizpůsobíme nádrž vašim potřebám. Samonosné nádrže

Samonosné nádrže na dešťovou vodu se usazují na betonovou desku a obsypávají zeminou. Vybírat můžete z kruhového a hranatého tvaru. Tradičně ve velikosti 2 - 18 m³.

Nádrže k obetonování

Nádrže na dešťovou vodu k obetonování jsou ideální do míst s velkým statickým zatížením a na skalnaté podloží. Možnost kruhového či hranatého tvaru. Velikosti se pohybují 3 - 20 m³.

Dvouplášťové nádrže

Tato plastová nádrž na vodu najde své využití v místech s výskytem spodní vody nebo jílovité půdy. V nabídce kruhový tvar. Dostupné velikosti 3 - 20 m³.1
2
3