Výroba nádrží na míru 

Máte na nádrž zvláštní požadavky? Žádná z našich standardních nádrží vám nevyhovuje, ať už se jedná o rozměry, tvar, nebo něco jiného? Pak máme dobrou zprávu – vyrobíme vám nádrž na míru!

Výroba plastových nádrží na zakázku

Popište nám vaši situaci do e-mailu a my vám obratem zavoláme, abychom se společně domluvili na podrobnostech. Pokud si nejste jistí, kterou nádrž či filtr zvolit do vašeho podloží a podmínek, poradíme vám, jaké řešení bude pro vás to pravé, aby vám naše systémy sloužily po dlouhá léta.

Nebojte se kontaktovat naši zákaznickou linku ve všední dny od 7:30 do 16:00 na čísle +420 604 155 880, nebo nám napište e-mail na info@topnadrze.cz.

Proč objednat plastovou nádrž na míru právě u nás

Jsme specialisté na nádrže na dešťovou vodu, vodoměrné šachty, jímky, septiky a pískové filtry a v rámci nákupu vám se vším poradíme, vše vám srozumitelně vysvětlíme, koneckonců každý den si přece tyto výrobky nekupujete.

Veškeré naskladněné zboží dodáváme do 48 hodin a navíc ZDARMA po celé ČR. S jakýmikoliv dalšími požadavky, potížemi vám pomůžeme a zajistíme, aby vše šlo hladce. Možný je i osobní odběr vaší objednávky ze skladu. V průběhu vyřizování objednávky, před i po ní jsme vám pořád k dispozici a rádi zodpovíme všechny dotazy.

Na webu nám pravidelně běží různé výhodné akce a slevy, které pokud využijete, ušetříte. V rámci výběru nádrže na dešťovou vodu vám poskytneme i odbornou konzultaci nebo samotné vyřízení žádosti o dotaci na nádrž na dešťovou vodu.

Stojí za námi stovky spokojených zákazníků

Používáme prvotřídní materiály i nejmodernější techniku svařování při výrobě našich výrobků, což zaručuje jejich dlouhou životnost a kvalitu. Naše firma se nachází na Vysočině v okrese Třebíč, v obci Okříšky, kde se realizuje výroba plastových nádrží na míru. Dbáme na to, aby vyřízení každé objednávky a komunikace byly bezstarostné, rychlé a s maximální péči o naše zákazníky.

 

Topnadrze.cz na Firmy.cz