Výroba nádrží na míru 

Nevyhovuje vám žádná z našich standardních nádrží? Pokud potřebujete atypický rozměr, vyrobíme vám nádrž na míru. Zohledníme všechny vaše speciální požadavky, ať už se jedná o rozměry, tvar nebo další parametry. Nádrže mohou být podzemní, nadzemní i pojezdové.

Výroba plastových nádrží na zakázku pro nás není problém

Popište nám svou představu do e-mailu a my se vám obratem ozveme, abychom se společně domluvili na podrobnostech. Pokud si nejste jistí, jakou nádrž zvolit do daného podloží a podmínek v místě usazení, poradíme vám, jaké řešení bude to pravé – tak vám naše systémy poslouží po dlouhá léta. Vyrobíme nádrže jakýchkoliv rozměrů, pokud je to možné po technické stránce. V případě, že budete chtít nadrozměrnou nádrž, která nepůjde převézt, jsme schopni ji za příznivých podmínek svařit přímo na místě. 

Kontaktujte naši zákaznickou linku ve všední dny od 7:30 do 16:00 na čísle +420 604 155 880 nebo nám napište e-mail na info@topnadrze.cz.

Proč objednat plastovou nádrž na míru právě u nás

Specializujeme se na výrobu nádrží na dešťovou vodu, vodoměrných šachet, jímek, septiků a pískových filtrů už řadu let. Své práci rozumíme, a proto vám vždy umíme poradit. Všechno vám srozumitelně vysvětlíme tak, abyste věděli, co od našich nádrží můžete čekat. 


Nádrže dodáváme do 7 až 14 dnů a navíc ZDARMA po celé ČR. S jakýmikoliv dalšími požadavky nebo potížemi vám pomůžeme a zajistíme, aby vše šlo hladce. Možný je i osobní odběr objednávky ze skladu. V průběhu vyřizování objednávky, před i po něm jsme vám pořád k dispozici a rádi zodpovíme všechny dotazy. Při výběru nádrže vám poskytneme odbornou konzultaci nebo za vás vyřídíme žádost o dotaci na nádrž na dešťovou vodu.

Stovky spokojených zákazníků mluví za vše

Při výrobě nádrží používáme prvotřídní materiály i nejmodernější techniku svařování, což zaručuje jejich dlouhou životnost a kvalitu. Naše firma se nachází na Vysočině v okrese Třebíč, v obci Okříšky. Samotná výroba plastových nádrží na míru se realizuje ve výrobních halách v Třebíči. Dbáme na to, aby vyřízení každé objednávky a komunikace byly bezstarostné, rychlé a s maximální péčí o naše zákazníky.

Nadzemní nádrž bez stropu s ocelovými výztuhami

    

Jedná se o dvě atypické nádrže na vodu bez stropu. Nádrže jsou opatřeny ocelovými výztuhami a disponují objemem 8,8 m3.

Nádrž atypického tvaru o objemu 13,9 m3

    

Vyrobili jsme nádrž na dešťovou vodu atypického tvaru a rozměrů. S převozem nebyl žádný problém. Nádrž má objem 13,9 m3.

Nadzemní rybářská nádrž

 

Nadzemní rybářská nádrž skvěle slouží k celoročnímu chovu ryb již 5 let. Nádrž má objem 8 m3.

Nadzemní nádrž s ukazatelem hladiny vody

Nadzemní nádrž na vodu.  Nadzemní atypická nádrž.  Nadzemní nádrž s ukazatelem hladiny vody.

Atypická nadzemní nádrž vyrobená přesně podle požadavků zákazníka má uvnitř ukazatel hladiny vody.

Topnadrze.cz na Firmy.cz