Nádrže na dešťovou vodu 8000 l

Nádrže na dešťovou vodu 8000 l vám sesbírají užitkovou vodu, kterou následně využijete při splachování WC, zalévání zahrady nebo při mytí nádobí či auta. Ušetříte až tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam plánujete uložit podzemní nádrž na vodu, vyberte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky robustní a kvalitní konstrukci jsou nádrže zcela nepropustné.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme pohodlnější řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Chcete vědět, jak zažádat o dotaci na nádrže pro srážkovou vodu.

Jakou velikost nádrže vybrat

Nejprve naplánujte, na co vše budete chtít deštovku využít. Jestliže s ní budete zalévat jenom malou zahrádku, vystačíte si s objemem 2000 l. 

Pro praní prádla, splachování, mytí a zalévání větších záhonů vyberte retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. Nádrže ve velikostech až do 20 000 l umožní maximálně využít dešťovou vodu v rámci větších pozemků a objektů.

Zlatým středem jsou pak ostatní retenční nádrže  o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l.

Pokud potřebujete jiný, atypický rozměr nádrže na vodu do země, zavolejte nebo napište, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru. 

Na jaký typ a tvar nádrže vsadit

Když už budete mít jasno v tom, co s dešťovou vodouzbývá vám vyřešit umístění nádrže. Do rohu zahrady nejlépe sedne hranatá nádrž, kamkoliv jinam můžete usadit kruhovou retenční nádrž. Tvar nádrže nemá vliv na funkčnost.

Než se rozhodnete pro konkrétní nádrž, zhodnoťte půdu, kam ji budete usazovat. Pokud hledáte nádrž do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením, prohlédněte si nabídku nádrží  na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody umístěte dvouplášťovou nádrž na dešťovkuSamonosnou retenční nádrž usaďte pouze do klasické zeminy.

Jak využít dešťovou vodou

Díky sesbírané dešťovce pro práci v domě i na zahradě budete šetřit pitnou vodou, kterou využijete pouze na pití a vaření. S dešťovou vodou vyperete prádlo, zalejete zahradu, umyjete nádobí nebo vytřete podlahu. Dešťová voda je měkká, takže se v ní prací prášek lépe rozpouští. To znamená, že ušetříte stovky korun za detergenty k odstranění vodního kamene. 

Proč pořídit nádrž na dešťovou vodu u nás?

Doprava zdarma po celé ČR.
Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.
1 ks pochozího poklopu v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce.
● Možnost zhotovení nádrže na míru.30 250 Kč
33 638 Kč
Dostupnost:
  • při osobním odběru - 48 hodin
  • firemní dopravou - 7 - 14 dní

  • 41 503 Kč
    42 713 Kč
    Dostupnost:
  • při osobním odběru - 48 hodin
  • firemní dopravou - 7 - 14 dní

  • 1