Nádrže na dešťovou vodu 7000 l

Nádrže na dešťovou vodu 7000 l vám umožní sběr užitkové vody pro splachování WC, zalévání záhonů nebo při úklidu domácnosti. Toto ekonomické řešení vám ušetří dokonce tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam chcete uložit podzemní nádrž na vodu, zvolte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky robustní a kvalitní konstrukci jsou nádrže zcela nepropustné.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme pohodlnější řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Přečtěte si o dotaci na nádrže pro srážkovou vodu.

Výběr velikosti nádrže

Ze všeho nejdřív naplánujte, na co vše budete chtít deštovku využít. Na zalévání malé zahrádky si vystačíte s objemem 2 000 l. 

Na praní, splachování, mytí a zalévání větších záhonů objednejte větší retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. Maximálně využít dešťovku i při větších objektech vám dovolí nádrže ve velikostech až do 20 000 l. 

Retenční nádrže o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l se osvědčí stejně dobře jako zlatý střed. 

Jestliže potřebujete jiný, atypický rozměr nádrže na vodu do země, zavolejte nebo napište, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru. 

Výběr typu a tvaru nádrže

Když už vyřešíte otázku, co s dešťovou vodou, zamyslete se, kam umístíte nádrž. Do rohu zahrady lépe sedne hranatá nádrž, a všude jinde pohodlně usadíte kruhovou retenční nádrž. Tvar jímky nijak neovlivňuje její funkčnost.  

Posuďte také půdu, do které chcete jímku umístit. Do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením se vybavte nádrží  na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody umístěte dvouplášťovou nádrž na dešťovkuSamonosnou retenční nádrž usaďte pouze do klasické zeminy.

Použití dešťové vody

Šetřete pitnou vodou a užívejte ji skutečně jenom na vaření a pití. U zbylých činností spotřebujte dešťovou vodu, která vám doslova spadne z nebe. Zalévejte záhony, perte s ní prádlo, umývejte domácnost i auto. Dešťová voda je měkká a prací prášek se v ní spolehlivě rozpouští, to znamená že ušetří te za detergenty k odstranění vodního kamene.  

Proč pořídit nádrž na dešťovou vodu u nás?

Doprava zdarma po celé ČR.
Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.
1 ks pochozího poklopu v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce.
● Možnost zhotovení nádrže na míru.1