Nádrže na dešťovou vodu 6000 l

Nádrže na dešťovou vodu 6000 l vám umožní sběr užitkové vody pro splachování WC, zalévání záhonů nebo pro úklid domácnosti. Toto ekonomické řešení vám ušetří dokonce tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam chcete uložit podzemní nádrž na vodu, vyberte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky robustní a kvalitní konstrukci jsou nádrže zcela nepropustné.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme pohodlnější řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Přečtěte si o dotaci na nádrže pro srážkovou vodu.

Výběr velikosti nádrže

Ze všeho nejdřív naplánujte, na co vše budete chtít deštovku využít. Na zalévání malé zahrádky si vystačíte s objemem 2 000 l. 

Při praní, splachování, mytí a zalévání větších záhonů spotřebujete více vody, zvolte tedy větší retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. Využít dešťovku do poslední kapky i u větších objektů vám umožní nádrže o objemu až do 20 000 l. 

Ostatní retenční nádrže o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l poslouží stejně dobře, lze je označit jako zlatý střed.

Jestliže potřebujete jiný, atypický rozměr nádrže na vodu do země, zavolejte nebo napište, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru. 

Výběr typu a tvaru nádrže

Ze všeho nejdřív vyřešte, co s dešťovou vodou, zamyslete se, kam umístíte nádrž. Do rohu zahrady lépe sedne hranatá nádrž, a všude jinde pohodlně usadíte kruhovou retenční nádrž. Tvar jímky nijak neovlivňuje její funkčnost.

Zhodnoťte stav půdy, do které chcete nádrž umístit. Do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením je vhodná nádrž na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody umístěte dvouplášťovou nádrž na dešťovkuSamonosná retenční nádrž najde své uplatnění ve všech ostatních případech, tedy již v klasické zemině.

Použití dešťové vody

Šetřete pitnou vodou a užívejte ji skutečně jenom na vaření a pití. U zbylých činností spotřebujte dešťovou vodu, která vám doslova spadne z nebe. Perte s ní, zalévejte záhony, myjte nádobí, vytírejte podlahy a používejte při úklidu. Dešťová voda je měkká a prací prášek se v ní daleko lépe rozpustí, takže ušetříte za detergenty k odstranění vodního kamene. 

Proč pořídit nádrž na dešťovou vodu u nás?

Doprava zdarma po celé ČR.
Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.
Pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce
● Možnost zhotovení nádrže na míru.23 595 Kč
28 919 Kč
Dostupnost:
  • při osobním odběru - 48 hodin
  • firemní dopravou - 7 - 14 dní

  • 30 855 Kč
    36 905 Kč
    Dostupnost:
  • při osobním odběru - 48 hodin
  • firemní dopravou - 7 - 14 dní

  • 1