Nádrže na dešťovou vodu 5000 l

Nádrže na dešťovou vodu 5000 l vám umožní sběr užitkové vody, kterou využijete při zalévání menší zahrádky nebo při domácím mytí auta. Toto ekonomické řešení vám ušetří tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam plánujete umístit podzemní nádrž na vodu, vyberte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky jejich kvalitní a robustní konstrukci se spolehněte na 100% nepropustnost nádrží.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete s výhodnou nabídkou nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme pohodlnější řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Zažádejte o dotace na nádrže pro srážkovou vodu.

Jak vybrat velikost nádrže

Ze všeho nejdřív naplánujte, na co vše budete chtít deˇštovku využít. Na zalévání malé zahrádky si vystačíte s objemem 2 000 l. 

Při praní, splachování, mytí a zalévání větších záhonů spotřebujete více vody, zvolte tedy větší retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. Využít dešťovku do poslední kapky i u větších objektů vám umožní nádrže o objemu až do 20 000 l. 

Pokud hledáte zlatý střed, zvažte retenční nádrže o objemu  5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l.

V případě potřeby atypického rozměru retenční nádrže nás kontaktujte, zhotovíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru. 

Zvolte typ a tvar nádrže

Když už vyřešíte, co s dešťovou vodou, naplánujte umístění nádrže. Do rohu zahrady usaďte hranatou nádrž, kruhová retenční nádrž se hodí všude jinde. Tvar nijak neovlivňuje funkčnost nádrže.

Dále posuďte půdu, do které chcete jímku usadit. Do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením se nabízí nádrž na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody umístěte dvouplášťovou nádrž na dešťovku. Do klasické zeminy usaďte samonosnou retenční nádrž.

Na co použijete dešťovou vodu

Šetřete pitnou vodou a používejte ji skutečně jenom na vaření a pití. U zbylých činností spotřebujte dešťovku, jejíž zásobu si uděláte zadarmo. Perte s ní prádlo, zalévejte zahradu, umývejte auto, vytírejte podlahu, myjte nádobí. Dešťovka je měkká a prací prášek se v ní lépe rozpouští, ušetříte tak i za detergenty k odstranění vodního kamene.

Proč pořídit nádrž na dešťovou vodu u nás?

Doprava zdarma po celé ČR.
Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.
● Získáte pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč ZDARMA v rámci akce.
● Možnost zhotovení nádrže na míru.19 360 Kč
22 627 Kč
Dostupnost:
  • při osobním odběru - 48 hodin
  • firemní dopravou - 7 - 14 dní

  • 1