Nádrže na dešťovou vodu 4000 l

Nádrže na dešťovou vodu 4 000 l sesbírají užitkovou vodu, která přijde vhod při zalévání menší zahrádky nebo při mytí nádobí či auta. Toto ekonomické řešení vám ušetří až tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam plánujete umístit podzemní nádrž na vodu, zvolte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky robustní a kvalitní konstrukci se můžete spolehnout na nepropustnost a odolnost nádrže.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a využijte výhodné nabídky nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme pohodlnější řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Určitě vás bude zajímat také dotace na nádrže pro srážkovou vodu.

Jak vybrat velikost nádrže

Na co vše chcete dešťovku využívat? Pokud se chystáte zalévat malou zahrádku, vystačíte si s objemem 2 000 l, 3 000 l, 4 000 l. 

Na praní, splachování, mytí a zalévání větší zahrady zvolte retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. Nabízíme i nádrže ve velikostech až do 20 000 l vhodné pro velké objekty.  

Ostatní nádrže na vodu do země o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l poslouží stejně dobře, pokud hledáte zlatý střed. 

V případě potřeby atypického rozměru retenční nádrže nás kontaktujte, zhotovíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru. 

Jaký typ a tvar nádrže zvolit

Jakmile se rozhodnete, co s dešťovou vodou, naplánujte, kam nádrž umístíte. Do rohu zahrady sedne hranatá nádrž, všude jinde můžete usadit kruhovou retenční nádrž. Tvar jímky nijak neovlivňuje její funkčnost.

Posuďte půdu, do které plánujete nádrž usadit. Do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením zvolte nádrž na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody je určena dvouplášťová nádrž na dešťovku. Samonosná retenční nádrž je vhodná do klasické zeminy.

Na co používat dešťovou vodu

Pitnou vodou užívejte skutečně pouze na pití a vaření. Při zbylých činnostech sáhněte po dešťovce, jejíž přísun máte zadarmo. Perte s ní prádlo, zalévejte zahradu, myjte nádobí, umyjte auto, použijte pro úklid domácnosti. Dešťová voda je měkčí a prací prášek se v ní lépe rozpouští, proto ušetříte i za detergenty na odstranění vodního kamene. 

Proč pořídit nádrž na dešťovou vodu u nás?

Doprava zdarma po celé ČR.
Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.
● Získáte pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč ZDARMA v rámci akce.
● Možnost zhotovení nádrže na míru.19 360 Kč
23 716 Kč
Dostupnost:
 • při osobním odběru - 48 hodin
 • firemní dopravou - 7 - 14 dní

 • 20 570 Kč
  21 780 Kč
  Dostupnost:
 • při osobním odběru - 48 hodin
 • firemní dopravou - 7 - 14 dní

 • 31 823 Kč
  33 033 Kč
  Dostupnost:
 • při osobním odběru - 48 hodin
 • firemní dopravou - 7 - 14 dní

 • 1