Nádrže na dešťovou vodu 2000 l

Nádrže na dešťovou vodu 2000 l vám umožní sběr užitkové vody, kterou využijete při zalévání menší zahrádky nebo při mytí nádobí či auta. Díky tomuto ekonomickému řešení ušetříte až tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam plánujete uložit podzemní nádrž na vodu, vyberte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování.
Robustní a kvalitní konstrukce vám zaručí nepropustnost a pohodlné užívání.

VÝHODNÝ SET 3v1: ušetřete díky nádrži se zabudovaným čerpadlem a filtrem!

Určitě vás bude zajímat také dotace na nádrže pro srážkovou vodu.

Jak vybrat velikost nádrže

Ze všeho nejdřív naplánujte, na co vše budete chtít deštovku využívat. Pokud to bude zalévání malé zahrádky, vystačíte si s objemem 2000 l.

Na praní, splachování, mytí a zalévání větších záhonů zvolte větší retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. Maximálně využít dešťovku i při větších objektech vám umožní nádrže ve velikostech až do 20 000 l.

Ostatní retenční nádrže o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l poslouží stejně dobře, jde o zlatý střed.

Jestliže potřebujete jiný, atypický rozměr nádrže na vodu do země, kontaktujte nás, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru.

Jaký typ a tvar nádrže zvolit

Když už vyřešíte otázku, co s dešťovou vodou, zamyslete se nad umístěním nádrže. Do rohu zahrady lépe sedne hranatá nádrž a všude jinde se hodí kruhová retenční nádrž. Tvar jímky nijak neovlivňuje její funkčnost.

V souvislosti s umístěním nádrže posuďte půdu, do které chcete jímku usadit. Do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením je vhodná nádrž na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody pořiďte dvouplášťovou nádrž na dešťovku. Samonosná retenční nádrž najde své uplatnění v klasické zemině.

Na co používat dešťovou vodu

Šetřete pitnou vodou a užívejte ji skutečně jenom na pití a vaření. U zbylých činností spotřebujte dešťovou vodu, jejíž přísun máte zadarmo. Perte s ní prádlo, zalévejte zahradu, myjte nádobí, umývejte auto, vytírejte podlahu.
Dešťová voda je měkká a prací prášek se v ní lépe rozpouští, navíc proto ušetříte i za detergenty k odstranění vodního kamene.

Proč pořídit nádrž na dešťovou vodu u nás?

Doprava zdarma po celé ČR.
Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.
Pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce.
● Možnost zhotovení nádrže na míru.1