Nádrže na dešťovou vodu 20000 l

Podzemní nádrže na dešťovou vodu 20 000 l umožní sběr většího objemu užitkové vody v rámci velkých průmyslových i jiných objektů. Díky tomuto komplexnímu pokrytí ušetříte až tisíce korun ročně za vodu. Dle typu půdy, kam plánujete usadit podzemní nádrž na vodu, zvolte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Bytelná a kvalitní konstrukce zaručuje nepropustnost a pohodlné užívání nádrže, a to především díky kvalitnímu způsobu svařování certifikovaných svářečů naší firmy a moderní technologii. 

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme možnost pořízení nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Tuto variantu obzvlášť doporučujeme k větším nádržím. Filtr je velmi důležitý, zachytí drobnější nečistoty, jako kamínky, jehličí a zabrání kažení vody v nádrži, ale hlavně prodlouží životnost čerpadla a zamezí jeho porouchání. Nově poskytujeme v rámci našich setů záruční i pozáruční servis, tzn., že pokud budete mít nějaký problém s čerpadlem, zavoláte a my vyšleme technika, který vše vyřeší. Výhodný set ušetří nejen peníze, ale i čas a starosti.

Zjistěte, jestli vám finančně nepomůže stát v rámci dotace na nádrže pro srážkovou vodu

Jak na výběr velikosti nádrže

Ze všeho nejdřív naplánujte, na co vše budete chtít deˇšťovku využívat. Chystáte se zalévat malou zahrádku? Vystačíte si s objemem 2 000 l. 

Pro obstarání praní, splachování, mytí a zalévání větších záhonů zvolte větší nádrž na dešťovku, minimálně od 10 000 l výš. Maximálně využít srážkovou vodu lze v rámci velkých pozemků s nádrží ve velikostech až do 20 000 l. 

Retenční nádrže 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l poslouží stejně dobře. Pokud hledáte zlatý střed, vsaďte právě na ně. 

Potřebujete odlišný, atypický rozměr nádrže na vodu do země? Kontaktujte nás, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru

Jaký typ a tvar nádrže na srážkovou vodu

Už víte, co budete dělat s dešťovou vodou a na jakou velikost nádrže vsadíte? Vybírejte podle umístění nádrže. Do rohu pozemku umístěte hranatou nádrž. Pokud nejste omezeni prostorem, zvolte kruhovou retenční nádrž.

V souvislosti s umístěním byste měli posoudit půdu, do které chcete nádrž usadit. Skalnaté podloží s vyšším statickým zatížením si žádá nádrž na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody a jílu zvolte dvouplášťovou nádrž na dešťovku. Samonosná retenční nádrž umístěte do klasické zeminy.

Dešťovka – co a jak  

Šetřete pitnou vodu a používejte ji prakticky jenom na pití a vaření. K zalévání zahrady spotřebujte raději dešťovou vodu, kterou máte zadarmo. Perte s ní prádlo, myjte nádobí, umývejte auto, vytírejte podlahu. Navíc dešťová voda je měkká a prací prášek se v ní lépe rozpouští, což potěší ty, kteří pravidelně investují stovky do detergentů na odstranění vodního kamene. 

Výhody pořízení nádrže na dešťovku u nás

  • Nádrž dopravíme zdarma po celé ČR.

  • Dodáme zboží do 7–14 dnů.

  • Počítejte s pochozím poklopem v hodnotě 1 210 Kč ZDARMA v rámci akce.

  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis na sety nádrží s čerpadlem a filtrem.

  • Zhotovení nádrže na míru.1