Nádrže na dešťovou vodu 18000 l

Nádrže na dešťovou vodu 18 000 l se naplní dešťovou vodou, kterou následně využijete při splachování WC, zalévání zahrady nebo při mytí nádobí či auta. Ušetříte až stovky měsíčně. Dle typu půdy, kam podzemní nádrž na vodu uložíte, vyberte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky bytelné a kvalitní konstrukci je nádrž na dešťovku nepropustná a zároveň lehce dostupná. Zaručuje pohodlné a dlouhodobé užívání, a to především díky kvalitnímu způsobu svařování certifikovaných svářečů naší firmy a moderní technologii.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme také nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Tuto variantu obzvlášť doporučujeme k větším nádržím. Filtr je velmi důležitý, zachytí drobnější nečistoty, jako kamínky, jehličí a zabrání kažení vody v nádrži, ale hlavně prodlouží životnost čerpadla a zamezí jeho porouchání. Nově poskytujeme v rámci našich setů záruční i pozáruční servis, tzn., že pokud budete mít nějaký problém s čerpadlem, zavoláte a my vyšleme technika, který vše vyřeší. Výhodný set ušetří nejen peníze, ale i čas a starosti.

Chcete vědět víc o tom, jak zažádat o dotaci na nádrže pro srážkovou vodu

Jak na výběr velikosti nádrže 

V první řadě naplánujte, na co vše budete dešťovku využívat. Pokud pořizujete nádrž na chatu k zalévání malé zahrádky, vystačíte si s objemem 2000 l.

Pokud chcete s dešťovkou prát, splachovat, mýt a zalévat větší záhony, zvolte větší retenční nádrž, minimálně od 10 000 l výš. Srážkovou vodu můžete využít i v rámci velkých pozemků s nádrží ve velikostech až do 20 000 l. 

Retenční nádrže 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l vemte v potaz, pokud hledáte zlatý střed.

Potřebujete jiný, atypický rozměr nádrže na vodu do země? Kontaktujte nás, vyrábíme také nádrže na dešťovou vodu na míru

Jaký zvolit tvar a typ nádrže na dešťovku

Když už budete mít jasno v tom, co s dešťovkou, zbývá vám vyřešit umístění nádrže. Do rohu zahrady nejlépe sedne hranatá nádrž, kamkoliv jinam můžete usadit kruhovou retenční nádrž. Tvar nádrže nemá vliv na funkčnost.

V souvislosti s umístěním nádrže musíte zjistit, jaký typ půdy máte na svém pozemku. Pokud potřebujete nádrž někam na chalupu, zkrátka do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením, prohlédněte si nabídku nádrží na vodu k obetonování. Do míst se spodní vodou a jílem pořiďte dvouplášťovou nádrž na dešťovku. Samonosnou retenční nádrž usadíte do klasické zeminy.

Dešťovka – co a jak  

Dešťovku využijete pro práci v domě i na zahradě a zároveň budete šetřit pitnou vodou, určenou primárně na pití a vaření. S dešťovkou vyperete prádlo, zalejete záhony, umyjete nádobí nebo uklidíte různé místnosti v domě. Dešťová voda je měkčí a prací prášek se v ní lépe rozpustí. To znamená, že navíc ušetříte stovky korun za detergenty pro odstranění vodního kamene. 

Pořiďte nádrž na dešťovou vodu právě u nás

  • Dopravíme ji zdarma po celé ČR.

  • Dodání zboží do 7–14 dnů.

  • Pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce.

  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis na sety nádrží s čerpadlem a filtrem.

  • Možnost zhotovení nádrže na míru.45 885 Kč
47 955 Kč
Dostupnost:
  • při osobním odběru - 48 hodin
  • firemní dopravou - 7 - 14 dní

  • 1