Nádrže na dešťovou vodu 17000 l

Nádrže na dešťovou vodu 17 000 l vám sesbírají užitkovou vodu, kterou následně využijete při splachování WC, zalévání zahrady nebo při mytí nádobí či auta. Ušetříte až tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam plánujete uložit podzemní nádrž na vodu, zvolte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky robustní konstrukci je nádrž nepropustná a zároveň se do ní lehce dostanete, když ji třeba potřebujete vyčistit. 

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme lepší řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Tuto variantu obzvlášť doporučujeme k větším nádržím. Filtr je velmi důležitý, zachytí drobnější nečistoty, jako kamínky, jehličí a zabrání kažení vody v nádrži, ale hlavně prodlouží životnost čerpadla a zamezí jeho porouchání. Nově poskytujeme v rámci našich setů záruční i pozáruční servis, tzn., že pokud budete mít nějaký problém s čerpadlem, zavoláte a my vyšleme technika, který vše vyřeší. Výhodný set ušetří nejen peníze, ale i čas a starosti.

Zažádejte si o  dotaci na nádrže pro srážkovou vodu a část nákladů se vám vrátí.

Jakou velikost nádrže na dešťovku vybrat

V první řadě naplánujte, na co vše budete dešťovku využívat. Pokud kupujete nádrž na chalupu k zalévání drobné zahrádky, vystačíte si s objemem 2000 l. 

Pokud chcete s dešťovkou prát, splachovat, mýt a zalévat větší zahradu, zvolte větší retenční nádrž, minimálně od 10 000 l výš. Srážkovou vodu můžete využít i v rámci velkých pozemků s nádrží ve velikostech až do 20 000 l.

Zlatým středem jsou pak ostatní retenční nádrže o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l.

Pokud potřebujete jiný, atypický rozměr nádrže na vodu do země, zavolejte nebo napište, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru

Jaký typ a tvar nádrže zvolit

Už víte, co jak naložit s dešťovou vodou? Stačí ještě vyřešit umístění nádrže. Do rohu pozemku usaďte hranatou nádrž, kamkoliv jinam můžete umístit kruhovou retenční nádrž. Tvar nádrže nemá v žádném případě vliv na funkčnost.

Než se rozhodnete pro konkrétní jímku, zhodnoťte půdu, kam ji budete umisťovat. Pokud hledáte nádrž do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením, prohlédněte si nabídku nádrží na vodu k obetonování, do míst se spodní vodou pořiďte dvouplášťovou nádrž na dešťovku. Samonosná retenční nádrž se hodí do klasické zeminy.

Co dále s dešťovkou

Díky sesbírané dešťovce pro práci v domě i na zahradě budete šetřit pitnou vodou, kterou využijete pouze na pití a vaření. S dešťovou vodou vyperete prádlo, zalejete zahradu, umyjete nádobí nebo vytřete podlahu. Dešťová voda je měkká, takže se v ní prací prášek lépe rozpouští. To znamená, že ušetříte stovky korun za detergenty k odstranění vodního kamene. 

Pořiďte nádrž na dešťovou vodu u nás

  • Doprava zdarma po celé ČR.

  • Dodání zboží do 7–14 dnů.

  • Pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč ZDARMA v rámci akce.

  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis na sety nádrží s čerpadlem a filtrem.

  • Možnost zhotovení nádrže na míru.1