Nádrže na dešťovou vodu 16000 l

Nádrže na dešťovou vodu 16 000 l vám sesbírají užitkovou vodu, kterou následně využijete při splachování WC, zalévání zahrady, při mytí auta a veškerých úklidových činností. Ušetříte až tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam plánujete uložit podzemní nádrž na vodu, vyberte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky robustní a kvalitní konstrukci je nádrž nepropustná a zároveň lehce dostupná.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme lepší řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Tuto variantu obzvlášť doporučujeme k větším nádržím. Filtr je velmi důležitý, zachytí drobnější nečistoty, jako kamínky, jehličí a zabrání kažení vody v nádrži, ale hlavně prodlouží životnost čerpadla a zamezí jeho porouchání. Nově poskytujeme v rámci našich setů záruční i pozáruční servis, tzn., že pokud budete mít nějaký problém s čerpadlem, zavoláte a my vyšleme technika, který vše vyřeší. Výhodný set ušetří nejen peníze, ale i čas a starosti.

Zajímá vás dotace na nádrže pro srážkovou vodu?

Jakou velikost nádrže vybrat

Nejprve se zamyslete, na co vše budete chtít deštovku využít. Jestliže s ní budete zalévat jenom malou zahrádku, vystačíte si s objemem 2000 l. 

Pro praní prádla, splachování, mytí a zalévání větších záhonů vyberte retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. Nádrže ve velikostech až do 20 000 l umožní maximálně využít dešťovou vodu v rámci větších pozemků a objektů.

Hledáte zlatý střed? Poslouží vám ostatní retenční nádrže o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l.

Pokud potřebujete nádrž atypických rozměrů, zavolejte nebo napište, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru

Jaký zvolit tvar a typ nádrže na dešťovku

Když už budete mít jasno v tom, co udělat s dešťovou vodou, zbývá vyřešit umístění nádrže. Prakticky kamkoliv můžete umístit kruhovou retenční nádrž, ale speciálně do rohu pozemku nebo zahrady je vhodná hranatá nádrž. Tvar a typ nemají vliv na funkčnost nádrže.

V souvislosti s umístěním nádrže se zaměřte na půdu, do které chcete nádrž umístit. Pokud potřebujete nádrž někam na chatu, zkrátka do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením, prohlédněte si nabídku nádrží na vodu k obetonování. Do míst se spodní vodou a jílovitou půdou pořiďte dvouplášťovou nádrž na dešťovku. Samonosnou retenční nádrž usadíte do klasické zeminy.

Dešťovka a co s ní 

Šetřete pitnou vodu a používejte ji prakticky jenom na pití a vaření. K zalévání zahrady spotřebujte raději dešťovou vodu, kterou máte zadarmo. Perte s ní prádlo, myjte nádobí, umývejte auto, vytírejte podlahu. Navíc dešťová voda je měkká a prací prášek se v ní lépe rozpouští, což potěší ty, kteří pravidelně utrácejí za detergenty na odstranění vodního kamene. 

Jaké jsou výhody pořízení nádrže na dešťovku u nás

  • Doprava zdarma po celé ČR.

  • Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.

  • Pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč ZDARMA v rámci akce.

  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis na sety nádrží s čerpadlem a filtrem.

  • Možnost zhotovení nádrže na míru.72 116 Kč
73 326 Kč
Dostupnost:
  • při osobním odběru - 48 hodin
  • firemní dopravou - 7 - 14 dní

  • 1