Nádrže na dešťovou vodu 15000 l

Nádrže na dešťovou vodu 15 000 l vám umožní sběr užitkové vody pro splachování WC, zalévání záhonů nebo pro úklid domácnosti. Ušetřete až tisíce korun ročně. Při výběru berte ohled na to, do jakého typu půdy plánujete uložit podzemní nádrž na vodu. Zvolte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Bytelná a kvalitní konstrukce zaručuje nepropustnost a pohodlné užívání nádrže, a to především díky kvalitnímu způsobu svařování certifikovaných svářečů naší firmy a moderní technologii.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme komfortní řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Tuto variantu obzvlášť doporučujeme k větším nádržím. Filtr je velmi důležitý, zachytí drobnější nečistoty, jako kamínky, jehličí a zabrání kažení vody v nádrži, ale hlavně prodlouží životnost čerpadla a zamezí jeho porouchání. Nově poskytujeme v rámci našich setů záruční i pozáruční servis, tzn., že pokud budete mít nějaký problém s čerpadlem, zavoláte a my vyšleme technika, který vše vyřeší. Výhodný set ušetří nejen peníze, ale i čas a starosti.

Zkoušeli jste zažádat o dotaci na nádrže pro srážkovou vodu?

Výběr velikosti nádrže na dešťovou vodu

Ze všeho nejdřív se rozmyslete, na co vše budete chtít deštovku použít. Pokud je to zalévání malého záhonu, vystačíte si s objemem 2000 l nebo 3 000 l.

Na praní, splachování, mytí a zalévání velké zahrady se vybavte větší retenční nádrží minimálně od 10 000 l výš. Maximálně využít dešťovku i při větších objektech vám dovolí nádrže ve velikostech do 20 000 l. 

Ostatní retenční nádrže o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l fungují stejně dobře jako zlatý střed. 

Nenašli jste velikost nebo rozměr, který se hodí na váš pozemek? Neváhejte nás kontaktovat, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru

Jaký typ a tvar nádrže 

Na začátku vyřešte, co s dešťovou vodou, zamyslete se, kam nádrž umístíte. Do rohu zahrady zvolte hranatou nádrž, a všude jinde sedne kruhová retenční nádrž. Tvar nádrže na dešťovku nemá vliv na její funkčnost.

Zhodnoťte stav půdy, do které chcete nádrž umístit. Do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením je vhodná nádrž na vodu k obetonování, do míst s se spodní vodou a jílovitou půdou pořiďte dvouplášťovou nádrž na dešťovku. Samonosná retenční nádrž najde své uplatnění v klasické zemině.

Použití dešťovky

Šetřete pitnou vodou a užívejte ji pouze na přípravu jídel a pití. U zbylých činností spotřebujte dešťovou vodu, která vám doslova padá z nebe. Perte s ní, zalévejte záhony, myjte nádobí a vytírejte podlahy. Dešťová voda je měkká a prací prášek se v ní dobře rozpouští, takže ušetříte za detergenty k odstranění vodního kamene. 

Nádrž na dešťovku u nás

 • Doprava zdarma po celé ČR.

 • Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.

 • Pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce.

 • Poskytujeme záruční i pozáruční servis na sety nádrží s čerpadlem a filtrem.

 • Možnost zhotovení nádrže na míru.37 389 Kč
39 809 Kč
Dostupnost:
 • při osobním odběru - 48 hodin
 • firemní dopravou - 7 - 14 dní

 • 51 909 Kč
  61 226 Kč
  Dostupnost:
 • při osobním odběru - 48 hodin
 • firemní dopravou - 7 - 14 dní

 • 1