Nádrže na dešťovou vodu 14000 l

S nádrží na dešťovou vodu 14 000 l sesbíráte užitkovou vodu, kterou využijete pro splachování WC, zalévání záhonů nebo při úklidu domácnosti. Toto ekonomické řešení vám ušetří až tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam chcete uložit podzemní nádrž na vodu, vsaďte na samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Díky bytelné a kvalitní konstrukci jsou nádrže zcela nepropustné.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme pohodlnější řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Tuto variantu obzvlášť doporučujeme k větším nádržím. Filtr je velmi důležitý, zachytí drobnější nečistoty, jako kamínky, jehličí a zabrání kažení vody v nádrži, ale hlavně prodlouží životnost čerpadla a zamezí jeho porouchání. Nově poskytujeme v rámci našich setů záruční i pozáruční servis, tzn., že pokud budete mít nějaký problém s čerpadlem, zavoláte a my vyšleme technika, který vše vyřeší. Výhodný set ušetří nejen peníze, ale i čas a starosti.

Zjistěte možnosti a zažádejte si o dotaci na nádrže pro srážkovou vodu

Dejte si záležet na výběru velikosti nádrže

Ze všeho nejdřív naplánujte, na co vše budete deˇštovku využívat. Na zalévání malé zahrádky vám stačí objem 2 000 l. 

Při praní, splachování, mytí a zalévání větší zahrady spotřebujete více vody, zvolte tedy větší retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. Využít dešťovku do poslední kapky i u větších objektů lze s nádrží o objemu až do 20 000 l. 

Pokud toužíte po zlatém středu, zvažte retenční nádrže o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l.

Potřebujete atypický rozměr podzemní jímky? Kontaktujte nás, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru

Zvolte typ a tvar nádrže na dešťovku

Když už budete mít jasno, co dělat s dešťovkou, naplánujte si rozmístění nádrže. Do rohu zahrady zvolte hranatou nádrž, kruhovou retenční nádrž umístěte všude jinde. Tvar žádným způsobem neovlivňuje funkčnost nádrže.

Dále posuďte typ půdy, do které chcete jímku usadit. Do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením se nabízí nádrž na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody a jílu zvolte dvouplášťovou nádrž na dešťovku. Do klasické zeminy usaďte samonosnou retenční nádrž.

Na co používat dešťovku

Šetřete pitnou vodou a užívejte ji skutečně jenom na vaření a pití. U zbylých činností spotřebujte dešťovou vodu, která vám doslova spadne z nebe. Zalévejte záhony, perte s ní prádlo, umývejte domácnost i auto. Dešťová voda je měkká a prací prášek se v ní daleko lépe rozpustí, takže ušetříte za detergenty k odstranění vodního kamene. 

Nádrž na dešťovku u nás

  • Dopravu máte zdarma po celé ČR.

  • Rychle dodáme zboží do 7–14 dnů.

  • Pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce.

  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis na sety nádrží s čerpadlem a filtrem.

  • Možnost zhotovení nádrže na míru.1