Nádrže na dešťovou vodu 13000 l

Nádrže na dešťovou vodu 13 000 l sesbírají užitkovou vodu, která přijde vhod při mytí nádobí či auta, úklidu především podlahy a dalších domácích činnostech. Toto ekonomické a zároveň ekologické řešení vám ušetří až tisíce korun ročně. Dle typu půdy, kam plánujete usadit podzemní nádrž na vodu, zvolte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž, nebo nádrž k obetonování. Díky bytelné a kvalitní konstrukci se můžete spolehnout na nepropustnost a odolnost nádrže, a to především díky kvalitnímu způsobu svařování certifikovaných svářečů naší firmy a moderní technologii.

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete s nabídkou nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž, která se oplatí. NOVĚ nabízíme ještě lepší řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Tuto variantu obzvlášť doporučujeme k větším nádržím. Filtr je velmi důležitý, zachytí drobnější nečistoty, jako kamínky, jehličí a zabrání kažení vody v nádrži, ale hlavně prodlouží životnost čerpadla a zamezí jeho porouchání. Nově poskytujeme v rámci našich setů záruční i pozáruční servis, tzn., že pokud budete mít nějaký problém s čerpadlem, zavoláte a my vyšleme technika, který vše vyřeší. Výhodný set ušetří nejen peníze, ale i čas a starosti.

Zjistěte, zda můžete zažádat o dotaci na nádrže pro srážkovou vodu

Jak vybrat velikost nádrže

Na co vše chcete dešťovku využívat? Pokud se chystáte zalévat malý záhon na chalupě, vystačíte si s objemem 2 000 l, 3 000 l, 4 000 l. 

Na praní, splachování, mytí a zalévání větší zahrady vsaďte na retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. V nabídce najdete i nádrže ve velikostech až do 20 000 l vhodné pro větší objekty než klasický rodinný domek.  

Ostatní nádrže na vodu do země o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l poslouží stejně dobře, pokud potřebujete zlatý střed

V případě potřeby atypického rozměru retenční nádrže se ozvěte, zhotovíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru

Jaký typ a tvar nádrže vybrat

Jakmile se rozhodnete, co s dešťovou vodou, ujasněte si, kam nádrž umístíte. Do rohu zahrady sedne hranatá nádrž, všude jinde můžete se hodí kruhová retenční nádrž. Tvar nijak neovlivňuje funkčnost nádrže.

Posuďte půdu, do které chcete nádrž usadit. Do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením vyberte nádrž na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody a jílu je určena dvouplášťová nádrž na dešťovku. Samonosnou retenční nádrž usaďte do klasické zeminy.

Na co používat dešťovku

Pitnou vodou užívejte skutečně jen na pití a vaření. Při zbylých činnostech vsaďte na dešťovku, jejíž přísun máte zdarma. Zalévejte záhony, perte s ní prádlo, umývejte domácnost i auto. Dešťová voda je měkká a prací prášek se v ní velmi dobře rozpouští, to znamená že ušetříte za detergenty k odstranění vodního kamene. 

Proč pořídit nádrž na dešťovou vodu u nás?

  • Dopravu máte zdarma po celé ČR.

  • Rychlost dodání zboží do 7–14 dnů.

  • Získáte pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč ZDARMA v rámci akce.

  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis na sety nádrží s čerpadlem a filtrem.

  • Zhotovíme nádrže na míru.1