Nádrže na dešťovou vodu 12000 l

S nádrží na dešťovou vodu 12 000 l zachytíte užitkovou vodu, kterou použijete pro chod domácnosti, od zalévání zahrady, přes úklid, splachování po mytí auta. Ušetřete až tisíce korun ročně. Při výběru vemte v potaz, do jakého typu půdy plánujete uložit podzemní nádrž na vodu. Zvolte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Bytelná a kvalitní konstrukce zaručuje nepropustnost a pohodlné užívání nádrže, a to především díky kvalitnímu způsobu svařování certifikovaných svářečů naší firmy a moderní technologii.

VÝHODNÝ SET 3v1: Nabízíme výhodnou nabídku nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ poskytujeme pohodlnější řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř

Tuto variantu obzvlášť doporučujeme k větším nádržím. Filtr je velmi důležitý, zachytí drobnější nečistoty, jako kamínky, jehličí a zabrání kažení vody v nádrži, ale hlavně prodlouží životnost čerpadla a zamezí jeho porouchání. Nově poskytujeme v rámci našich setů záruční i pozáruční servis, tzn., že pokud budete mít nějaký problém s čerpadlem, zavoláte a my vyšleme technika, který vše vyřeší. Výhodný set ušetří nejen peníze, ale i čas a starosti.

Nechte si proplatit nádrž a přečtěte si o dotaci na nádrže pro srážkovou vodu

Velikost nádrže na dešťovou vodu

Ze všeho nejdřív popřemýšlejte, na co vše budete chtít deˇštovku použít. Jestliže je to zalévání menší zahrady, postačíte si s objemem 3 000 l

Na praní, splachování, mytí a zalévání větších záhonů zvolte větší retenční nádrž minimálně od 10 000 l výš. Maximálně využít dešťovku v rámci větších objektů můžete díky nádržím ve velikostech až do 20 000 l. 

Pokud potřebujete zlatý střed, prohlédněte si na ostatní retenční nádrže o objemu 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l.

Nenašli jste velikost nebo rozměr, který je vhodný pro váš pozemek? Ozvěte se nám, vyrobíme vám nádrž na dešťovou vodu na míru

Výběr typu a tvaru nádrže

Když už budete mít jasno, co s dešťovou vodou, zaměřte se na její umístění. Do rohu zahrady se hodí hranatá nádrž, všude jinde usaďte kruhovou retenční nádrž. Tvar jímky nemá žádný vliv na funkčnost.

Spolu s umístěním nádrže posuďte půdu, do které chcete jímku umístit. Do skalnatého podloží s vyšším statickým zatížením zvolte nádrž na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody a jílu usaďte dvouplášťovou nádrž na dešťovku. Samonosnou retenční nádrž umistíte v klasické zemině.

Použití dešťovky

Využívejte pitnou vodu skutečně jenom na pití a vaření. U zbylých činností sáhněte po dešťovce, která zadarmo padá z nebe. Perte s ní prádlo, zalévejte záhony, umývejte auto, myjte nádobí. Dešťová voda si zachovává měkkost a prací prášek se v ní lépe rozpouští. Díky tomu ušetříte i za různé přípravky na odstranění vodního kamene. 

Nádrž na dešťovou vodu jedině u nás

 • Dopravíme zdarma po celé ČR.

 • Dodání zboží do 7–14 dnů.

 • Získáte pochozí poklop v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce. 

 • Poskytujeme záruční i pozáruční servis na sety nádrží s čerpadlem a filtrem.

 • Zhotovení nádrže na míru.31 460 Kč
34 848 Kč
Dostupnost:
 • při osobním odběru - 48 hodin
 • firemní dopravou - 7 - 14 dní

 • 35 574 Kč
  40 535 Kč
  Dostupnost:
 • při osobním odběru - 48 hodin
 • firemní dopravou - 7 - 14 dní

 • 1