Nádrže na dešťovou vodu 11000 l

Nádrže na dešťovou vodu 11000 l umožní sběr většího objemu užitkové vody, kterou využijete při splachování, zalévání velké zahrady nebo při mytí nádobí či auta. Díky tomuto řešení ušetříte až tisíce korun ročně za vodu. Dle typu půdy, kam plánujete usadit podzemní nádrž na vodu, zvolte samonosnou jímku na dešťovou vodu, dvouplášťovou nádrž nebo nádrž k obetonování. Robustní a kvalitní konstrukce vám zaručí nepropustnost a pohodlné užívání. 

VÝHODNÝ SET 3v1: Ušetřete a výhodně pořiďte nádrže se zabudovaným čerpadlem a filtrací před nádrž. NOVĚ nabízíme pohodlnější řešení – nádrž se zabudovaným čerpadlem a filtrem uvnitř.

Zjistěte, jestli vám finančně nepomůže stát v rámci dotaci na nádrže pro srážkovou vodu?

Jak vybrat velikost nádrže na dešťovku

V první řadě naplánujte, na co vše budete dešťovku využívat. Pokud pořizujete nádrž na chalupu k zalévání malé zahrádky, vystačíte si s objemem 2000 l. 

Pokud chcete s dešťovkou prát, splachovat, mýt a zalévat větší záhony, zvolte větší retenční nádrž, minimálně od 10 000 l výš. Srážkovou vodu můžete využít i v rámci velkých pozemků s nádrží ve velikostech až do 20 000 l. 

Retenční nádrže 5 000 l, 6 000 l, 7 000 l a 8 000 l vemte v potaz, pokud hledáte zlatý střed.

Potřebujete jiný, atypický rozměr nádrže na vodu do země? Kontaktujte nás, vyrábíme také nádrž na dešťovou vodu na míru. 

Jaký zvolit typ a tvar nádrže na srážkovou vodu

Už víte, co s dešťovou vodou, a jakou velikost zvolíte? Stačí ještě vyřešit umístění nádrže. Do rohu pozemku usaďte hranatou nádrž. Pokud vás nelimituje prostor, sáhněte po kruhové retenční nádrži. Zvolený tvar nemá vliv na její funkčnost, jde jen o to, aby se vám nádrž pohodlně usazovala.

Zhodnoťte taky půdu, do které chcete nádrž umístit. Skalnaté podloží s vyšším statickým zatížením si žádá nádrží  na vodu k obetonování, do míst s výskytem spodní vody umístěte dvouplášťovou nádrž na dešťovkuSamonosnou retenční nádrž můžete instalovat kamkoliv do klasické zeminy.

Co dělat s dešťovou vodou

Používejte pitnou vodu prakticky jen k pití, vaření a třeba umývání. Nemá smysl s ní zalévat obrovskou zahradu. K tomuto spotřebujte raději dešťovou vodu, jejíž přísun máte zdarma. Perte s ní prádlo, myjte nádobí, umývejte auto, vytírejte podlahu. Srážková voda je měkká a prací prášek se v ní lépe rozpouští, což potěší ty, kteří musí pravidelně utrácet za detergenty k odstranění vodního kamene. 

Proč pořídit nádrže na dešťovou vodu u nás

  • Nádrž dopravíme zdarma po celé ČR.
  • Dodáme zboží do 7–14 dnů.
  • Získáte 1 ks pochozího poklopu v hodnotě 1 210 Kč zdarma v rámci akce.
  • Zhotovíme nádrže na míru. 


1