Pojezdové nádrže na dešťovou vodu

Pojezdové nádrže na dešťovou vodu do 3,5 t – k obetonování

Myslete ekologicky i ekonomicky zároveň. Pořiďte si nádrž na dešťovou vodu a využívejte dešťovku naplno – na zalévání zahrady, praní i splachování toalety a ušetřete tisíce korun za rok. Odolné podzemní pojezdové nádrže se hodí do míst určené k parkování nebo blízko komunikace.  Vsaďte na plastovou retenční nádrž, její materiál zaručuje naprostou nepropustnost a snadnou instalaci.

VÝHODNÝ SET 3v1: díky nádrži se zabudovaným čerpadlem a filtrem ještě více ušetříte!

Přečtěte si o výhodách pořízení nádrže s čerpadlem a filtrem.

Jak funguje pojezdová retenční nádrž k obetonování

Nádrže pojezdové k obetonování jsou umístěny pod zemí (podívejte se na montážní návod) a akumulují dešťovou vodu stékající po okapu ze střechy domu. Ta slouží jako odvodňovaná plocha. Čím je střecha rozlehlejší, tím větší zásobu dešťové vody budete mít.

Víte, jak využít dotaci Dešťovka?

 

Atypický rozměr nádrže není pro nás žádný problém. Kontaktujte nás, domluvíme se na zhotovení nádrže na dešťovou vodu na míru.

Tvar podzemní pojezdové nádrže k obetonování zvolte podle jejího plánovaného umístění na pozemku. Hranatá retenční nádrž se hodí do rohu zahrady, kruhovou nádrž na dešťovou vodu instalujte kamkoliv jinam. Hranaté nádrže jsou vyrobené z materiálu o síle 15 mm. Kruhové nádrže ze síly materiálu v kombinaci 10 a 15 mm.

Proč pořídit pojezdovou nádrž na dešťovou vodu u nás?

  • Doprava zdarma po celé ČR.
  • Dodání do 7–14 dnů.
  • Možnost zhotovení nádrží na míru.
  • Kompletní vyřízení dotace „Dešťovka“
  • Pojezdový poklop ZDARMA.


Zajímá vás více? Klikněte na FAQ – časté dotazy.1
2