Plastové vodoměrné šachty

Nemáte-li možnost umístit vodoměrnou soustavu přímo do objektu, využijte plastové (polypropylenové) vodoměrné šachty, které vám umožní napojení vodovodní přípojky k hlavnímu vodnímu řádu mimo objekt. Přístup do šachty je zajištěný revizním komínem s uzamykatelným poklopem. Šachta zajišťuje dostatek prostoru pro manipulaci.

Kam šachtu umístit?

Vodoměrná samonosná šachta je určená k umístění na podkladní betonovou desku připravenou ve výkopu. Následně se provádí postupný, rovnoměrný obsyp přesátou zeminou. Při výskytu spodní vody je nutno vodoměrnou šachtu speciálně upravit proti spodní vodě (např. límci proti vztlaku, atypickými výztuhami apod.). Kvůli materiálu šachty, který s nižší teplotou křehne, nedoporučujeme manipulaci při teplotě nižší 5°C.Zobrazit více
Vodoměrná samonosná šachta

Samonosné plastové vodoměrné šachty se usazují na betonovou desku a obsypávají zeminou. Dodávají se v kruhovém tvaru. S průměrem 1,2 – 1,4 m. Speciální požadavky dle dohody. Kromě nabízených šachet zhotovíme na vaše přání šachty i jiných rozměrů.

Vodoměrná šachta k obetonování

Samonosné plastové vodoměrné šachty k obetonování. Dodávají se v kruhovém tvaru s průměrem 1,2 – 1,4 m. Speciální požadavky dle dohody. Kromě nabízených šachet zhotovíme na vaše přání šachty i jiných rozměrů.

Dvouplášťová vodoměrná šachta

Plastové dvouplášťové vodoměrné šachty se usazují na betonovou desku a obsypávají zeminou. Dodávají se v kruhovém tvaru. S průměrem 1,2 – 1,4 m. Speciální požadavky dle dohody. Kromě nabízených šachet zhotovíme na vaše přání šachty i jiných rozměrů.1
2