Listopadová akce: ke každé nádrži na dešťovou vodu sběrný filtr zdarma

Jaké jsou podmínky akce?

Sběrný filtr v hodnotě 3 509,- Kč získá zdarma každý, kdo si během listopadu 2020 koupí nádrž na dešťovou vodu. Po odeslání objednávky, se vám ozveme a domluvíme se na podrobnostech. Akce platí do 30. listopadu 2020 a nevztahuje se na jiné probíhající akce (výhodný set pro zálivku 2v1 a výhodný set pro zálivku 3v1).

K čemu je sběrný filtr před nádrž dobrý?

Sběrný filtr mechanicky filtruje vodu, která přitéká do nádrže a zachytává hrubé nečistoty, jako je listí, drobné větvičky, kousky mechu nebo hrubý písek, které spláchne déšť ze střechy. Drobný biologický odpad v nádrži s vodou zahnívá a zhoršuje kvalitu vody, nerozložitelné zbytky se zase usazují v nádrži a mohou poškodit čerpadlo. Nečistoty se zachytávají ve filtračním koši, který je dobře dostupný. Vyčistíte ho tak mnohem snáz než celou nádrž. Sběrný filtr je ideální pro střechy o ploše do 300 m² a instaluje se pod zem před nádrž. Můžete na něj napojit dvě nátoková potrubí o průměru 110 mm.

 

Potřebujete víc informací?

Pokud chcete vědět o akci nebo o samotném filtru víc, napište nám na info@topnadrze.cz nebo zavolejte na +420 604 155 880, rádi vám poradíme.